Tetování je "jen" na celý život

Průběh tetování

- V rámci objednání je online konzultace, která pomáhá splnit Tvá přání do posledního detailu, proto čím lepší a delší Tvůj popis motivu a příběhu bude, tím lépe představu splním. Samozřejmě lze se také domluvit na osobní konzultaci a vše projednat a vymyslet společně. Umím pracovat i s klienty bez představy a hlavně s klienty kteří nemají s tetováním žádné zkušeností a potřebují se vším poradit. Návrh nebo nápad je projednán s klientem AŽ na začátku sezení. Konzultace může zabrat 20 minut až 3 hodiny, ale vždy se společně dopracujeme ke kompletní představě. Důvěra, pohoda a čas jsou v tomto klíčovými prvky. Možnost osobní schůzky před tetováním pro upřesnění představy samozřejmostí.

- Motivy jsou pak spíše barevné s černým základem pro vyšší kontrast, většinou abstraktní a často i tečkované (ColourDotwork) nebo “vodovkové” (Watercolor). Neočekávej prosím přímo kopii obrázku z internetu, naopak Ti pomohu vymyslet na základě této představy tetování vytvořené přímo pro Tebe.

- Kvalitní tetování chce také čas. Je nutné počítat s tím, že tetování zabere kolikrát i 5 hodin a přípravy, konzultace, focení a následné ošetření další až 3 hod. Každý klient by si pak měl zařídit celodenní volno, ideálně v případě větších tetování i druhý den nebo více na dobrý začátek hojení - speciální hojící fólie bez namáhání v práci lépe drží a může na místě zůstat i 6 dní (po 6 dnech je tetování díky tomu téměř zahojené). 

- Ke každému tetování je občerstvení, kompletní péče (krém, antibakteriální mýdlo) a nadstandartní hojící fólie.

- Cena je pak odvozena z toho, že jsi jeden ze 3 lidí které za celý týden tetuji. Tattoo Vega není továrna na tetování, proto je kladen důraz na promyšlenost a propracování. Platba pouze hotově nebo převodem ihned po tetování. Nejbližší bankomat UnicreditBank se nachází cca 50m od budovy na ulici Divadelní 545/2. 

- Doporučuji při cestě z velké dálky na větší tetování přijet o den dříve, přespat v klidu a přijít vyspaný/á, najezený/á a v dobré náladě. =)

- Parkování doporučujeme na parkovišti JD Parking (Rooseveltova 711) https://www.jd-parking.cz/ za 30Kč/h - vždy zaparkujete ihned a je pouze 450 metrů daleko. V případě delších tras doporučujeme vlak/autobus kvůli velké únavě z tetování. Doporučujeme do navigace Waze zadat "JD Parking"- vjezd do JD parking je nenápadný a je nutno jet ze specifického směru.

Možnost zakoupit dárkový poukaz - online i fyzický, zabalený v ozdobné obálce s pečetí.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

První položka

Místo a kontakty

Adresa

Sukova 49/4, 60200 Brno, Czechia

Sociální sítě

https://www.facebook.com/tattoovegabrno

https://www.instagram.com/alexander.tattoovega/

alexander.tattoovega@gmail.com

Otevírací doba

Tuesday - Friday: 11:00 – 15:00